+48 505446000 taxikrakowinfo@wp.pl

OFERTA


Oferta Transfery pasażerów na/z Lotnisk i Dworców PKP i PKS

Nasi kierowcy odbierają pasażerów z lotnisk oraz dworców osobiście. Nie musicie się Państwo martwić czy znajdziecie kierowcę lub samochód, który na Was czeka. Każdy kierowca naszej firmy według wcześniejszych ustaleń posiada tabliczkę formatu A4 z imieniem i nazwiskiem, nazwą bądź z logo firmy i odbiera osoby bezpośrednio przy wyjściu z sali odpraw w hali przylotów lub w umówionym miejscu dworca.

Transfery osób z/na lotnisko Kraków-Balice , Katowice-Pyrzowice , Warszawa-Okęcie

W ustalonym dniu i godzinie samochód naszej firmy wraz kierowcą będzie oczekiwał pod wskazanym przez Państwa adresem i pomoże w załadunku bagażu następnie dowiezie do właściwego portu lotniczego.

Przejazdy międzymiastowe

Naszym priorytetem są przewozy międzymiastowe i międzynarodowe. W umówionym dniu i godzinie pod wskazany adres podstawiamy kierowcę z samochodem o uzgodnionej ilości miejsc (w celu pełnej wygody), który zawiezie Państwa pod podany adres w innym mieście. Kiedy zajdzie potrzeba poczekania i odwiezienia pasażerów z powrotem, nie jest to dla nas żaden problem. Jeżeli okaże się, że powrót jest zaplanowany za kilka dni, również samochód naszej firmy Taxi Kraków będzie oczekiwał na Państwa w podanym miejscu. Nasze auta do wyjazdów w dalsze trasy wyposażone są w systemy nawigacji GPS, a na życzenie a TV i DVD.

Wycieczki

Wyjazd jednodniowe razem z powrotem w tym samym dniu w wiele atrakcyjnych miejsc małopolski i nie tylko (szczegółowy opis w dziale wycieczki).

Specjalne wyjazdy z rezerwacją taksówki na cały lub kilka dni

Zarezerwowany samochód jest do dyspozycji klienta 24 godziny na dobę za wcześniej ustaloną kwotę. Kursy VIP z wykorzystaniem luksusowych samochodów. Szczegóły.


Kursy po mieście – Taxi Kraków

Oferujemy wysokiej jakości kursy po Krakowie pod marką Euro Taxi Kraków. Posiadamy liczną flotę samochodów przystosowanych do różnego rodzaju kursów. Poza tradycyjnymi kursami, oferujemy również stałą współpracę dla firm, przewozy bezgotówkowe oraz płatność kartą.
Usługi można zamawiać pod numerami 12 2 666 111 oraz 12 196 64.
.

Partnerzy